Запросити технолога
в ваш салон на навчальну сесію
 
Технолог бренду
Чи працюєте ви з продукцією Schwarzkopf Professional чи Indola?
У вас є торговий представник?
Які теми вас цікавлять?
Додаткові питання
 

Весняна колекція 2021 —Street Style by Indola

Нарешті весна повернулася! Сонце знову світить і стає так добре на душі. Який прекрасний час, щоб вийти на вулицю і показати усім свій приголомшливий, новий, образ. У цьому сезоні наші образи уособлюють тренд нормкор, природність знову стає основою всього! Найчастіше асоціюється з ранніми 2000-ми, де гранж з'єднався з попом, а повсякденний кежуал з елегантністю, волосся стали прекрасним полотном, щоб максимально втілити цей тренд.

Контрастний Боб

Холодні відтінки, що створюють додаткову глибину кольору.
У цьому образі ми поєднали графічність форми, яка відсилає до класичного бобу 90-х, з коротшою грайливою довжиною, а ефектний чубчик надає образу сучасність.

Фарбування

Цей колір підкреслюється ефектним чубчиком, який створює контурінг, і палітрою натуральних відтінків, які ще більше розкривають концепт нормкор.

Стрижка

Стрижка полягає в поєднанні короткої довжини з ефектним чубчиком. Квадратна форма на потилиці нагадує всім про класичний бобі 90-х.

Текстура

М'яка і гладка текстура цього образу підкреслює одночасно і колір і форму стрижки.

Мода

У кожного повинна бути джинсовка оверсайз - це незамінний елемент гардероба. Її сила - в її універсальності. Підкресли образ за допомогою масивних кросівок, сорочки, пастельних тонів, вільного крою, з м'якого шовку.

Бездоганний блонд

Сучасний недбалий образ.
Натхненний серіалом пізніх 90-х "Beverly Hills 90210", цей бездоганний образ блонд точно буде тобі до смаку. Мелірування на довгому волоссі блонд, підкреслено сучасним силуетом і класичною об'ємною формою.

Фарбування

Це фарбування створює м'який образ з пісочними і нейтральними нюансами кольору відтінку блонд, який сподобається всім.

Стрижка

Стрижка створює недбалий повітряний ефект на волоссі, доповнений м'якістю відтінків обраної палітри.

Текстура

Текстура волосся дійсно створює відчуття незавершеності завдяки м'яким, невагомим, кінчикам волосся і плавній хвилі.

Мода

Ти не помилишся, обравши пару хороших джинс. Зроби ставку на тренд нормкор, поєднуючи просту майку і кросівки. Заверши образ кімоно з яскравим орнаментом, що надає жіночність.

Попелястий шоколад

Вишуканий бунтар.
Ми змінили своє бачення на типове сприйняття "мелірування" для цього образу і модернізували його, за допомогою нової палітри попелястих відтінків бренду. Залишайся вірною бунтарському відтінку, на коренях волосся, з недбалою текстурою і м'яким чубчиком, для створення сучасного і привабливого образу.

Фарбування

Це фарбування засноване на поєднанні попелястих і шоколадних відтінків палітри, що створюють концепцію образу брюнетки з яскравим контрастом.

Стрижка

Стрижка створює шаруватий образ з м'яким чубчиком, що яскраво підкреслює шик в стилі дівчини 90-х.

Текстура

Текстура образу залишається недбалою з ефектом незавершеності, заявляючи "бунтарські нотки в вишуканому образі".

Мода

Повернемося до базових речей. Джинсова сорочка, заправлена в об'ємні рвані джинси, створює невимушений образ. Спортивні сандалі, на платформі, додадуть нормкору ще більший наліт сучасності.