Дистрибуційні Мережі
Компанія «Дистрибуційні мережі» - ексклюзивний та офіційний дистриб'ютор професійних брендів для волосся Schwarzkopf Professional, Indola та STMNT.

Компанія «Дистрибуційні мережі» входить в дистрибьюторську групу «Імперії Холдинг», ми маємо великий досвід в побудові дистрибуції по всій території України, надаючи найкращий сервіс нашим партнерам та клієнтам.
Ми пропонуємо продукцію всесвітньовідомих брендів високої якості за помірну ціну. Постійно розвиваючись та вдосконалюючись, ми створили найкращу систему постачань на beauty-ринку України з допоміжними інноваційними сервісами для наших Клієнтів та Партнерів. Ми з великою увагою підходимо до підтримки наших Партнерів на всіх етапах співпраці. Саме за це наші Клієнти обирають саме нас.

Довірчі відносини з нашими співробітниками і їх постійний розвиток - важливий вектор роботи компанії. Ми прагнемо до співпраці в середовищі, яка залучає до роботи, стимулює і мотивує кращих людей. Наші результати залежать від наших співробітників, їх професійних якостей і цілеспрямованості.