ESSENTIAL LOOKS 1:2024

Тренд THE OPTIMISTS

Оптимісти - це люди, які живуть повним життям. Процвітаючи завдяки свободі та роблячи найкраще з того, що вона їм кидає, їхні дії характеризуються переродженням, поверненням у світ і плеканням людського спілкування

THE OPTIMISTS CATWALK FASHION LOOK


Оптимісти відображають свій настрій на своїй зовнішності. Обіймаючи ностальгічні візерунки, кольори та силуети, які звертаються до моментів і спогадів минулого, які нам дорогі, вони створюють стилістичний підхід до благополуччя та надій. Глибока свідомість цієї групи про соціальну та екологічну свідомість виявляється як у їх виборі одягу, так і у тому, як вони його носять – переробляючи, переживаючи та оживляючи.

Цей образ був створений глобальними амбасадорами Schwarzkopf Professional, Леслі Дженнісон та Ніком Ірвіном.

THE OPTIMISTS SALON LOOK

Тренд "Оптимісти" ґрунтується на підході до життя, спрямованому на самоувагу, що виходить за межі особистого та охоплює весь планетарний простір. Безтурботний настрій Оптимістів повторюється у ніжному, визначальному для спільноти вигляді LIVED-IN BLONDE.

Цей образ був створений гостем-майстром Schwarzkopf Professional, Бренднеттою Ешлі

"Якщо ми розуміємо, як і чому виникають Lived-In Blondes, то ми знаємо, як наші клієнти можуть підтримувати ці стилі. Коли ви зрозумієте основи LIVED-IN BLONDE, ви зможете створювати безліч легких і невимушених образів."


Бренднетта Ешлі, Schwarzkopf Professional Guest Artist