Нова лінійка догляду за волоссям Scalp Clinix

Революція в догляді за шкірою голови, що кардинально трансформує шкіру голови і підтримує її мікробіом у збалансованому стані. Scalp Clinix забезпечує персоналізовані послуги догляду за шкірою голови, підібрані індивідуально для кожного клієнта.

Scalp Clinix містить Біотичну Технологію, яка складається з активного мікробіома. Це допомагає підтримувати збалансований стан мікробіому шкіри голови та покращує її стан. Також забезпечує пом'якшення та заспокоєння шкіри голови, зволожує та збалансовує її стан. Scalp Clinix також містить ферментовані інгредієнти та екстракт едельвейса.

Салонний догляд


Найкращі продукти догляду за шкірою голови від Schwarzkopf Professional з персоналізованими салонними пропозиціями:

 1. Скраб перед використанням шампуню для усіх типів шкіри голови (окрім подразненої шкіри голови)
 2. Біотична База
 3. Бустери Контроль Жирності, Контроль Лупи та Заспокійливий Бустер

Домашній догляд

Найкращі продукти догляду за шкірою голови у домашніх умовах від Schwarzkopf Professional, які підбираються в залежності від потреб клієнта для підтримки салонного результату та отримання довготривалого ефекту:

 1. Скраб перед Шампунем
 2. Заспокійлива Маска
 3. Маска Контроль Жирності
 4. Маска Контроль Лупи
 5. Сироватка Зменшення втрати волосся
 6. Шампунь Зменшення втрати волосся
 7. Шампунь Контроль Лупи
 8. Шампунт Контроль Жирності
 9. Заспокійливий Шампунь

В Салоні: Біотична Послуга

Задовольніть потреби шкіри голови ваших клієнтів, витрачаючи мінімум часу та зусиль завдяки застосуванню продуктів гамми Scalp Clinix та Fibre Clinix.*

 1. Підготуйте шкіру голови для очищення, використовуючи Скраб Перед Шампунем Scalp Clinix. Нанесіть скраб безпосередньо на шкіру голови та зробіть масаж голови.
 2. Очистіть шкіру голови та волосся за допомогою Трибонд-Шампуню Fibre Clinix та при необхідності повторіть процедуру.
 3. Оберіть Бустер в залежності від потреб шкіри голови клієнта. Змішайте 25 г Біотичної Бази Scalp Clinix з 5 г необхідного Бустеру Scalp Clinix. Нанесіть суміш на шкіру голови за допомогою пляшки з аплікатором та зробіть Збалансовуючий Масаж.
 4. Порекомендуйте домашній режим догляду Scalp Clinix відповідно до потреб клієнта для підтримки ефекту салонної послуги та довготривалих результатів.
• Необхідний час: приблизно 15 хвилин при виконанні короткого варіанту Збалансовуючого Масажу.

• При виконанні повної версії Збалансовуючого Масажу послуга займає приблизно 20 хвилин.

Біотична та Трибонд Послуга

Задовольніть потреби шкіри голови ваших клієнтів, витрачаючи мінімум часу та зусиль завдяки застосуванню продуктів гамми Scalp Clinix та Fibre Clinix.*

 1. Очистіть шкіру голови та волосся за допомогою Трибонд-Шампуню Fibre Clinix та при необхідності повторіть процедуру.
 2. Оберіть Бустер в залежності від потреб шкіри голови клієнта. Змішайте 25 г Біотичної Бази Scalp Clinix з 5 г необхідного Бустеру Scalp Clinix. Нанесіть суміш на шкіру голови за допомогою пляшки з аплікатором та зробіть Збалансовуючий Масаж.
 3. Після нанесення суміші переходьте на нанесення Трибонд Маски та відповідного Бустеру на полотно та кінчики волосся. Виконайте Збалансовуючий Масаж та змийте усі засоби в кінці процедури.
 4. * Додатковий час: 2-3хвилини

Підвищуйте лояльність споживачів за допомогою індивідуального режиму домашнього догляду за волоссям та шкірою голови, рекомендуючи Продукти домашнього догляду за волоссям Scalp Clinix і Fibre Clinix відповідно до рекомендацій клієнтові для підтримки ефекту після салонної послуги і отримання довгострокових результатів.

Обирайте і комбінуйте продукти Scalp Clinix і Fibre Clinix і призначайте індивідуальний режим догляду відповідно до різних потреб волосся та шкіри голови клієнта.