ESSENTIAL LOOKS 2:2022

Тренд POP & PLAY

Смійтеся, співайте, танцюйте. Побачте, скажіть, відчуйте — силу радісного вираження. Pop & Play — це можливість перевернути традиційність, жити життям повним нестримної радості та позитиву, що походить від мистецького вираження. Pop & Play підтримує переваги відмови від заборон і об'єднання спільнот, щоб жити спільним життям, наповненим барвами, яке вселяє почуття оптимізму.

POP & PLAY CATWALK LOOK


У Pop & Play домінує сміливе блокування кольорів, яке можна побачити всюди, від Jacquemus до Valentino та Victoria Beckham. Цей тренд стосується поєднання яскравих, тих що роблять заяву про себе, тонів. Ці яскраві відтінки, особливо коли вони заблоковані з ніг до голови, створюють позитивний, енергійний оптимізм, який відрізняє Pop & Play.

Цей образ створили міжнародний представник Schwarzkopf Professional Леслі Дженнісон і глобальний представник стилю Нік Ірвін.

POP & PLAY SALON LOOK

Загальна естетика та відчуття Pop & Play визначаються співвідношенням між стрижкою та кольором волосся. Хоч кольори і мають бути сміливими, яскравими, привабливими відтінками, волосся ж має бути підстрижене, щоб створити силует, що обіймає голову. Це в поєднанні з невибагливою, сучасною, текстурою та темнішою розмазаною кореневою частиною, перетворює зовнішній вигляд на більш свіже, живе естетичне відображення сьогодення.

Цей образ створили міжнародні амбасадори Schwarzkopf Professional Нік Ірвін і глобальний амбасадор кольору Ар'ян Беверс.

«Цей тренд, саме той випадок, коли ви дійсно можете використовувати колір, щоб зробити заяву. Що стосується червоного, я хотів вибрати вишневий тон і зберегти в ньому трохи глибини, щоб надати перевагу краю високої моди».

Ар'ян Беверс, Global Color Ambassador