ESSENTIAL LOOKS 2:2021

ТРЕНД NOVEL COMFORT

Ми висловлюємо себе в тому, що розуміємо під домашнім затишком можливість зарядиться енергією. Цей тренд втілює в собі якісний домашній комфорт і прийняття себе в своїй "затишній печері". Наша палітра натуральних, приглушених, відтінків наочно представлена в бездоганних стрижках і мульти-текстурних укладках.

Novel Comfort Catwalk Look


Novel Comfort Catwalk Look - це легкий, справді м'який та жіночний образ, з невеликим додаванням об'єму та підйому. Леслі Дженнісон, Schwarzkopf Professional Global Ambassador, використовує техніку #blushblurring з м'якими абрикосовими тонами, які поєднуються з привабливими відтінками коричневого для автентичного та витонченого вигляду, а стрижка була створена Professional Global Ambassador - Тайлером Джонстоном.

Novel Comfort Salon Look

Novel Comfort Salon Look - це натуральність та об'єм!
Щоб створити цей образ Schwarzkopf Professional Global Ambassador - Леслі Дженнісон використовує техніку #blushblurring, використовуючи палітру, буйних, невичерпних та соковитих шоколадних цукерок, які розтоплюються разом, щоб створити елегантний, позачасовий, при цьому легкий вигляд. Кучері "Shaggy do" були створені разом з Professional Global Ambassador - Тайлером Джонстоном.
Ці, неймовірні, Quintessential Look створені талановитим дуетом амбасадорів Schwarzkopf Professional Global Color Леслі Дженнісоном та Schwarzkopf Professional Global Тайлером Джонстоном.