Запросити технолога
в ваш салон на навчальну сесію
 
Технолог бренду
Чи працюєте ви з продукцією Schwarzkopf Professional чи Indola?
У вас є торговий представник?
Які теми вас цікавлять?
Додаткові питання
 

INDOLA: SSC Winter Looks 2021

Відкрийте для себе зимову колекцію - 2021. Найгарячіші "ready to wear" образи готові для вас, щоб спробувати, та показати неперевершену техніку - Stro­bing!
По мірі того, як дні скорочуються і температура падає, ми звертаємося до природи за натхненням, для наших зимових образів Street Style - The Melted brunette та The Nude Rosé. Вони обидва кидають виклик ідеї досконалої краси і рухаються більше у напрямку природної краси. Кольори - натхненні природою, а волосся - пом'якшене відтінками світла. Ці стилі уособлюють філософію «менше - це більше», яка поєднує простоту зовнішнього вигляду з відтінками темного шоколаду та рожевого золота.

The Mel­ted Bru­n­et­te
#stro­bing

Відтінки красивого, насиченого, шоколаду піднімаються за допомогою тонкого світлого ореолу, щоб додати природну глибину. Це здорове, на вигляд довге, волосся пом'якшується легкими пасмами спереду, щоб врівноважити довжину, і укладається у невимушену хвилю з доданим об'ємом та насиченим, глибоким, блиском.

Для посилення ефекту плавлення кольору нижня частина забарвлена насиченим шоколадним відтінком. Верхня частина розроблена фактурними візерунками, в яких тільки середня довжина забарвлена іншим кольором, щоб отримати ефект ореолу.

The Nude Rosé
#stro­bing

Блонд, з м'якими нюансами, обрамляє обличчя і додає легкий сучасний перелив рожево-золотистим відтінкам, ідеально продемонстрований більш різким зрізом середньої довжини, з м'якою, але чітко вираженою бахромою і злегка вистриженими сторонами-щоб виглядати так, ніби воно відростає. Стильний з легкою текстурою, щоб ви могли розтріпати і розгладити пальцями.

Для створення витонченного, сяючого, рожевого нюду працюйте з рядом фактурних переплетень. Чергуйте між Blonde Expert Highlift та Blonde Expert Pastel. Шари переплітаються сильніше, по всьому периметру, відповідно до форми лінії росту волосся. Поставте більш епізодичне розташування пасм у верхній частині, щоб забезпечити ефект змішування.