INDOLA: SSC AUTUMN Looks 2022

Відкрийте для себе культуру Nomad – першу частину нашої екзотичної та сучасної осінньо- зимової колекції. Вона прославляє традиції і культуру, та розглядає їх сучасним поглядом.
В самому розпалі осінь з її прекрасною палітрою коричневих, червоних і помаранчевих відтінків, що пробуджують спрагу змін і, можливо, подорожей. Два наші нові образи на Осінь 2022 - Disruptive Red (Стихійний червоний) і Feathered Pixie (Піксі з пір'ям) - пробудять у Вас цифрового кочівника і перенесуть у новий простір. Образи натхненні культурним корінням та фольклором неодмінно пробудять у Ваших клієнтах кочовий дух та пристрасть до зміни місць.

Disruptive Red

Подивіться, як ефект балаяж, що характеризує цю стрижку середньої довжини, у техніці вільної руки, робить її ідеальним образом для осені. Плоска верхня частина голови і кучеряві текстури навколо неї створюють стихійний образ кочівника.

Стрижка середньої довжини в техніці вільної руки з вираженим круглим градуюванням. Особливість стрижки - плоска верхня частина голови і багато кучерявих, стихійних текстур навколо неї. Клаптяний тенкт-топ у кольорах осені, його прекрасно доповнює шкіряна, коричнева, спідниця - ідеальний образ для кочового способу життя.

Feathered Pixie

Молодіжна, енергійна, дуже коротка стрижка кроп, ідеальна для кочового способу життя. Короткий чубчик і дуже рвані краї додають образу грайливих акцентів.

Сміливість стрижки підкреслена насиченим холодним базовим відтінком коричневого. Додайте до зачіски чорну шкіряну деталь, щоб зробити образ більш розслабленим та придатним для повсякденного життя кочівника.
Щоб отримати додаткову інформацію, натискайте на кнопку нижче.