ESSENTIAL LOOKS 2:2022

Тренд HOMECORE

Тренд Homecore про те, що Ваш дім розкриває Ваш внутрішній світ. Щоб рухатись далі, треба поглянути всередину себе. Будинок - це те місце, де безпечно. Місце де ростуть Ваші діти, де проводять час з родиною та друзями. Тренд Homecore виступає за екологічність і особисту відповідальність, включаючи можливості переробки і вторинного використання.

HOMECORE CATWALK LOOK


Переробці та перепрофілюванню приділяють значну увагу, коли йдеться про Homecore. Натуральні волокна та текстури, які домінують у тренді, допомагають естетично створити «домашню» стриману елегантність. Ви можете побачити легкі силуети та візерунки, які надихають Homecore, на подіумі Nanushka та Chanel. Хоча характер одягу найбільше переважає на Копенгагенському тижні моди, де такі дизайнери, як Фассбендер і Джейд Кроппер, відстоюють екологічність, не поступаючись стилістично.

Цей образ створили глобальні амбасадори Schwarzkopf Professional Тайлер Джонстон і Леслі Дженнісон.

HOMECORE SALON LOOK

Волосся направляє всеосяжні наративи широкої тенденції: вона повинна мати легкість, благоговіння перед природною текстурою, яка грає на контрастах настрою та текстури. Загалом, стилістично, речі повинні здаватися легкими та невимушеними; Homecore – це відкриття сили в простоті. Природа не знає прямих кутів, тому лінії і силуети повинні бути округлими та вигнутими. Що стосується кольорів, ці тони відчувають зв'язок із природою завдяки своїй земній чистоті. Бежеві та шоколадні кольори надають волоссю стриману теплоту та домінують у палітрі. Цей образ створили міжнародний посол Schwarzkopf Professional Тайлер Джонстон і глобальний посол кольору Ар'ян Беверс.

Округість ліній, разом з невимушеністю фінального образу, прекрасно відображає тренд Homecore. У ньому переважає легкий дисбаланс форми. Для досягнення цього ефекту необхідний індивідуальний підхід до роботи з волоссям: унікальною текстурою і щільністю. Цей образ найкращим чином демонструє волосся – невимушені та неперегружені.

Тайлер Джонстон, Міжнародний амбасадор