ESSENTIAL LOOKS 2:2022

Тренд COLLEGIATE

Згадайте 90-ті. Подумайте про гранж. Переосмислений. Подумайте про сучасну академію. Подумайте про бунтівника всередині. Ви можете знайти коріння колегіальності в молодіжній субкультурі, де домінуючою темою є ностальгія за нішою. Справа не лише в певному образі чи зачісці; це про ставлення, серію розглянутих суперечностей: грайливу запеклість, що протиставляється бунтарській гостроті, цинізм щодо суспільних норм і очікувань. Колеґіальність торкається свободи молоді.

COLLEGIATE CATWALK LOOK


Ностальгічні референси ніші колегіальності, можна знайти, прогулюючись по подіуму у таких гігантів моди, як Louis Vuitton і Miu Miu. Вони відсилають до основного елементу гранжу, тобто применшення силуету тіла, щоб створити ґендерно-інклюзивне, невимушене відчуття, переосмислене сучасними академічними деталями, легким шаруванням, стильними блейзерами та трикотажем. Молодіжний із сирою, бунтарською ноткою.

Цей образ створили міжнародний представник Schwarzkopf Professional Леслі Дженнісон і представник Schwarzkopf Professional Styling Нік Ірвін.

COLLEGIATE SALON LOOK

Певна довжина або колірна палітра не обов'язково визначають Collegiate: це все про відчуття. Невимушеність, необробленість, DIY для волосся. У стрижках і текстурах переважає живе, посічене відчуття з м'якими зламаними краями. Волосся має бути легким, потертим, неначесаним. Колір волосся повинен відчуватися саморобним; під впливом холодних відтінків і краваток 90-х.

Цей образ створили міжнародний посол Schwarzkopf Professional Тайлер Джонстон і глобальний посол кольору Ар'ян Беверс.

«Collegiate - це про роботу з природним направленням волосся».

Ник Ірвін,
Міжнародний посол Schwarzkopf Professional в сфері стайлінгу.